Zaslat poptávku
Jak neprotopit jmění? Získat e-book zdarma

Služby

Přijeďte k nám s vašim materiálem

Vezměte si svůj materiál, například pytel pilin, slámy nebo jakýkoli jiný materiál, cca 50l. Sami si u nás vyrobíte pelety. Předvedeme, jak vaše pelety hoří v kotli na pelety. Každý pracovní den v čase od 8 do 14 hod. Zavolejte nám a dohodněte si schůzku.

Vypracování vhodného technologického postupu

Máte potíže s peletováním na Vašem lisu zakoupeném jinde? Dodejte nám Váš materiál a my pro Vás připravíme přesný postup pro peletování.

Zaškolení zdarma

Při zakoupení lisu každého zákazníka zdarma zaškolíme, naučíme jak pracovat na strojích, připravíme vás jak stroj udržovat v bezvadném stavu.

Odborné poradentsví

Máte-li jakýkoliv dotaz na peletování, drcení, sušení, vytápění či dotaz na technologii související s peletováním či vytápěním, neváhejte nás kontaktovat. Na základě vašich potřeb vám navrhneme vhodnou kombinaci strojů s ohledem na vámi požadovaný výkon a kupní cenu.

Nefunguje vám peletovací lis zakoupený jinde?

Pokud jste zakoupili peletovací lis od jiné společnosti a lis Vám nefunguje a Váš původní dodavatel nemá náhradní díly, rádi Vám pomůžeme.

  1. na Vašem stroji provedeme servisní prohlídku, abychom mohli říci, zdali naše náhradní díly budou použitelné do Vašeho typu lisu. Po absolvování servisní prohlídky můžete od nás nakupovat veškeré náhradní díly na Váš lis.
  2. potřebujeteli CE shodu, aby stroj mohl být používán pro podnikání, na základě výsledků servisní prohlídky Vám doporučíme jak odstranit nedostatky a po úpravách Vám CE shodu vystavíme.
  3. Nedaří se Vám lisování některých druhů materiálu na Vašem lisu? Vyrobíme Vám správnou matrici pro Váš materiál.

Opravy strojů

Pokud se na Vašem peletovacím lisu vyskytla závada která vyžaduje opravu, obraťte se na naše servisní středisko. V našem servisním středisku se postupuje přesně podle výrobních postupů, proto používáme originální náhradní díly. Provádíme opravy jakéhokoliv dílu a také celkové repasování strojů a to i od jiných výrobců.

Soubory ke stažení

  • (37.22 kB)